Жуковский 19:58 7 2
Галенко 28:51 3 2
5
Кушниров 20:18 2 2 2

У звітному поєдинку дублери «Кривбасбаскета» впевнено перемогли своїх суперників з Миколаєва. Команди почали без розвідки, кривбасівці з перших хвилин дали зрозуміти, хто є господарями паркету. Першу десятихвилинку підопічні Бориса Сагая виграли з рахунком 18:13. Молодь «Кривбасбаскета» відчула впевненість і з кожною хвилиною матчу додавала обертів, переграючи суперника на кожній ділянці паркету. Криворіжани впевнено виграли три чверті, що залишилися (23:14, 24:14, 29:22), здобувши заслужену перемогу.

Борис Сагай, старший тренер дублюючого складу БК «Кривбасбаскет»:

Хлопці дуже старалися. У моїх хлопців є бажання перемагати, в кожній грі вони викладаються на повну силу. Є невеликі помарки як у нападі, так і в захисті. Але без цього не буває, будемо працювати далі. Команда відпрацювала відмінно. Перемога – це заслуга кожного члена колективу без винятку. Перед кожною грою я всім хлопцям даю індивідуальну задачу, яку потрібно виконати. Будемо працювати далі в цьому напрямку, адже помилки є завжди і над ними треба працювати.