Get Adobe Flash player
МБК Николаев в YouTube МБК Николаев в Instagram Лента новостей МБК Николаев МБК Николаев ВКонтакте МБК Николаев в Facebook

Спонсоры клуба

Спонсоры ФБУ


БК "Химик" - МБК "Николаев"

Сегодня корабелы одержали очень важную победу в гостях в Южном над Химиком. Игра была напряженной и все решилось лишь в овертайме. Как всегда на высоте Дениел МакКлинток - 27 очков, 15 подборов и 3 блок-шота.

Результат матча: 78-84 (20-19, 14-11, 20-23, 12-13, OT 12-18).

Валентин Берестнев, главный тренер МБК "Николаев" (по телефону, после матча):

- Хочу сказать слова благодарности болельщикам клуба, которые не смотря ни на что верят в команду и любят ее, и приехали сегодня в Южный поддержать нас, пройдя испытание дорогой, которая после схождеия снега практически исчезла. Во многом благодаря им конечно сегодня одержана такая важная победа.

Огромное спасибо команде. Николаевцы два раза отдавали инициативу по ходу матча сопернику, но ребята не расстерялись, и командный дух сделал свое дело - ничья после основного времени и победа в овертайме и игре!

Статистика матча

Химик мин О Пд РП Бш
Агафонов 39:48 16
10 2
4
Калиниченко 23:34 5 7 1
Митчелл 38:18
18 3 4
Кольєвіч
42:29
18 4
6
Гаррисон 30:09 15
10 3
Ходов 06:54
Желенис -
Бланчард 20:03 4 5
Кольченко 23:45 2 1 3
Оснач -
Рябчук -
Завадский -
Николаев мин О Пд РП Бш
Матюкевич 21:27 5 3
МакКлинток
40:06
27
15 3
Лав 31:45 9 2 3
Сильковский 39:24 9 3 2
Онуфриев 26:45 6 3 3
Буцкий 10:13 2
Норенко -
Тонченко -
Шурмель -
Дзюба -
Яйло 25:13 16 7 1 1
Вайкулис 30:07 10 3
4

Ігор Сільковський, гравець МБК «Миколаїв»:

Команди були рівними, й перед початком ми знали, що гра буде дуже важкою всі 40 хвилин (як виявилося, 45). Всі старалися. Не все вдавалося в технічному плані, окремі комбінації, але я вважаю, що ми сьогодні переграли суперників за рахунок віддачі, настрою.

- Найважчий момент для вашої команди?

- Коли Агафонов влучив три очки і перевів гру в овертайм – це був найважчий момент для нас.

Валентин Берестнєв, головний тренер МБК «Миколаїв»:

Коли тренер виграє на виїзді у такій складній грі, в будь-якому випадку він буде задоволений. Мені зараз важко говорити про якісь негативні моменти у грі своєї команди, тим більше, що виграш ми здобули в такій боротьбі. Вже два рази на нашій лавці святкували перемогу, і двічі «Хімік» зумів вийти із ситуації. Я радий, що наша команда не зламалася, тим більше, що ми рідко перемагаємо в Южному. Сьогоднішня гра – окраса туру, а може бути, й місяця.

- Точилися розмови в залі, коли вийшов на поле Онуфрієв, що тепер «Миколаїв» виграє. Чи можна сказати, що Ви йому довіряєте такі важливі моменти ігор, тому що йому таланить чи завдяки його холоднокровності?

- Я довіряю всім гравцям, які виходять на майданчик. Що стосується Онуфрієва, це був суто тактичний хід (залишити на майданчику чотирьох польових гравців з одним гарним центром). А в конкретній ситуації мені важливо було ще й те, що він холоднокровний. Згадайте ігри нашої збірної, саме Онуфрієв вніс перелом у дві домашні ігри, які практично «попливли» від нас, і в Данії він зробив перелом у грі. Сьогодні він дуже багато не влучив, проте влучив важливого «трюльника» і допоміг команді.

Іван Кольєвіч, гравець БК «Хімік»:

Важко говорити, коли команда програла. Це вже другий такий програш нашої команди. Важко було захищатися з командою «Миколаєва», яка грала з одним хорошим центровим і чотирма польовими гравцями. В цілому, захистом я задоволений – ми пропустили лише 66 очок, але у нас з'являється чи то страх, чи то якась недовіра один до одного, Хоча ми добре працювали на тренуваннях, останній тиждень серйозно готувалися до гри з «Миколаєвом». Я думаю, основна проблема в упевненості. Звичайно, дуже шкода, що програли перед своїм уболівальником вдруге. Вітаю з перемогою.

Дмитро Базелевський, головний тренер БК «Хімік»:

У грі був азарт, але сама якість баскетболу не була високою. Було багато помилок, невпевненості, тягучою була гра, невидовищною для вболівальника. Лише епізодично, коли команди розганялися, коли були організовані атаки із завершенням, був видовищний баскетбол. Потрібно сказати, що в нас було дуже багато атак, які здійснювалися нелогічно: робився рух, робився якийсь акцент в атаці, але прийняття рішення було невиграшним для команди. Не дуже приємно двічі в овертаймі програвати. Життя йде, треба робити висновки і йти далі. Основне, що потрібно зробити – вселити впевненість у наших снайперів.

По материалам Сайта Суперлиги