БК "Днепр" - МБК "Николаев"

«Дніпро» реваншувався перед власними вболівальниками за поразку в першому турі, обігравши «Миколаїв» із рахунком 87:63 (14:15, 19:17, 20:12, 34:19).

Матч, який для «Дніпра» означав багато. Команді потрібно було реабілітуватися за поразку від «Києва»і знову знайти впевненість у собі та психологічну стійкість.

З початком гри було помітно, що дніпряни нервують. Гостям навіть вдалося повести в рахунку – 12:6. Знову з’явилися сумніви щодо позитивного результату матчу для команди господарів. Перед закінченням першого періоду на табло горіли цифри 8:15. «Миколаїв» непогано контролював хід матчу. Лише зі штрафними кидками у гостей виникали проблеми: раз за разом гравці МБК «мазали» з лінії. Коли до завершення першої чверті залишалося зовсім небагато часу, Микола Вільховецький, котрий загалом провів чудовий матч, скоротив рахунок – 11:15. А Маріо Остін кидком із-за дуги разом із сиреною (!!!) робить рахунок 14:15.

Друга чверть пройшла більш вдало для «Дніпра», хоча все ще можна було спостерігати за передачами в нікуди та втратами на рівному місці. Почав забивати Бьортт, який у першій половині записав на свій рахунок 11 очок. Дніпряни зуміли виграти чверть і на велику перерву пішли, лідируючи в рахунку – 33:32.

Третя десятихвилинка була чудовою у виконанні «Дніпра» взагалі і Бьортта зокрема. Стівен забивав, як хотів: після проходу, середнім кидком, з-за дуги, набравши 9 балів. І до перерви дніпропетровська команда вже вела – 52:44.

Заключна десятихвилинка у виконанні «Дніпра» була просто феєричною. Дніпряни раз за разом розривали оборонні порядки гостей. Спочатку Микола Вільховецький набрав 9 очок поспіль: два з фолом + з-за дуги + два з фолом! Глядачі були у захваті! Потім за справу взявся Бьортт, якого захисники «Миколаєва» так і не змогли зупинити. Стівен у підсумку набрав 32 очки, реалізувавши при цьому 5 із 6 дальніх кидків. Миколаївці продовжували «мазати» з лінії штрафних (13 із 29, 44,8%). А «Дніпро» продовжував куражитися! Маріо Остін дуже хотів дабл-дабл! З підбираннями до того часу в нього все вже склалося добре, але залишалося набрати ще кілька очок, що центровий з успіхом і зробив, емоційно відзначаючи кожен свій успіх.