БК "Азовмаш" - МБК "Николаев"

Результат матча: 94-80 (25-25, 25-21, 24-14, 20-20).

З самого початку зустрічі жодна з команд не могла піти в серйозний відрив у рахунку – повідомляє прес-служба БК «Азовмаш». А в середині першої чверті Богдан Байда успішно реалізовує 2-очковий кидок, тим самим зрівнюючи рахунок 12:12. З того моменту команди йдуть очко в очко. І на першу перерву йдуть з рахунком 25:25. У другій чверті «Азовмаш» бере ініціативу у свої руки. Демонструє красиву і, головне, результативну гру Байда, сміливо самотужки прориваючи оборону суперника. І на велику перерву команда господарів йде вже в ролі лідера – 50:46. У другій половині матчу «Азовські леви» продовжують набирати оберти, збільшуючи розрив у рахунку на свою користь. МакКлінток протягом гри робить «дабл-дабл» (13 очок + 12 підбирань). Зрештою «Азовмаш» виграє зустріч з 14-очковою перевагою на власну користь.

Артем Буцький, гравець МБК «Миколаїв»:

Ми програли, а мою гру повинен оцінювати тренерський штаб. Можу лише привітати суперника з перемогою! Такий сильний суперник як «Азовмаш» завжди додатково мотивує. Не можна приїжджати в Маріуполь із заздалегідь піднятими руками.

Валентин Берестнєв, головний тренер МБК «Миколаїв»:

Я незадоволений тим, як команда грає. Сьогоднішня гра в цілому була кращою, ніж матчі зі Львовом чи Дніпропетровськом, але все одно – це не той баскетбол, у який може грати ця команда. В першу чергу, я незадоволений нашими високооплачуваними легіонерами, зокрема Лавом і Вайкулісом. Ми зобов’язані були обігравати обох попередніх суперників – «Дніпро» та «Політехніку-Галичину».

Найгірше, що в кожній грі випадає якийсь із ключових виконавців, і команда не може набрати ті очки, на які реально заслуговує. Тепер найголовніше завдання – заспокоїтися та покращити нашу гру.

Сергій Завалін, головний тренер БК «Азовмаш»:

Я задоволений тим, що ми виграли сьогодні. Я не давав сьогодні навантаження ані Рамелу Каррі, ані Деметріусу Александару, крім того, неприємну травму отримав Олександр Скутельник, тому грали ті хлопці, які зазвичай отримують менше часу. Я задоволений ними, зокрема Богданом Байдою. Графік ігор непростий, тому треба грамотно варіювати тренувальний процес – будемо працювати без навантажень, підтримувати форму за рахунок ігор.

Богдан Байда, гравець БК «Азовмаш»:

Тренер ще вчора сказав, що вийду у старті. Тому я налаштувався, відчув упевненість у власних силах, грав так, як умію. Важко сказати, яка мені позиція більше подобається. Позиція розігруючого передбачає більшу відповідальність – треба керувати командою, виконувати настанови тренера…