МБК «Миколаїв» – БК «Будівельник»

Результат матчу: 68:88 (20:18, 17:20, 15:21, 16:29).

Перша половина матчу запам’яталась агресивним захистом миколаївського клубу, який дав результат – велика кількість перехоплень та звідси помилки з боку суперника. Іван Гілевич відзначився 13-ма очками, натомість активність у нападі проявляв Денис Лукашов – 11 балів. Артем Буцький з восьми метрів реалізував кидок під галас сирени – 20:18 на користь корабелів.

Друга десятихвилинка розпочалась блоком Х’юза, який не дозволив Заку Морлі додати два з-під кошика. Та й Агафонов не забарився з подвійною відповіддю того ж самого баскетбольного елементу. Господарі вирвались вперед з +5 в активі, проте три поспіль влучання «будівельників» з дальньої дистанції (двічі Спенсер та Яковлєв) звели на «ні» зусилля миколаївців – 38:37 за киянами.

На три сухі атаки Миколаєва підопічні Беррокаля відповіли сімома очками, постарались Лукашов, Морлі та Анісімов… й мінус десять для муніципалів. Загалом третю чверть миколаївська команда програла 15:21. Саме невдалі дії після великої перерви вирішили долю зустрічі, на заключний ігровий відрізок миколаївців просто не вистачило, а київський клуб довів справу до кінця.

Валентин Берестнєв, тренер МБК «Миколаїв»:

«Будівельник» переміг заслужено, але різниця у рахунку не відображає істинну ситуацію, яка відбувалась на паркеті. Нам не щастить з календарем ігор. Сьогодні зіграв би Корочкін, як з Донецьком, можливо б був інший хід зустрічі. Сільковський та Вайкуліс не допомагають, Лав не демонструє рівень минулого сезону.

Ігор Сільковський, захисник МБК «Миколаїв»:

Погано захищались у кінці матчу, програли щит, десь не підстрахували, а суперник втік у відрив. Проти «Азовмашу» та Донецька було легше грати, з «Будівельником» важче.

Михайло Анісімов, центровий БК «Будівельник»:

Після поразки у Кривому Розі нам потрібна була перемога. У першій половині гри ми не могли знайти своєї гри, проте після перерви завдяки пресингу у захисті та вдалим діям в «один на один» дотиснули опонента. Надалі будемо рухатись вперед.

Хосе Беррокаль, тренер БК «Будівельник»:

Був дуже слабкий початок гри, як і у наших попередніх матчах. Мене вразила гра Гілевича, який по амплуа 4-й номер, а може зіграти п’ятого. Та й в цілому у Миколаєва немає справжніх високих гравців, тобто центрів. Нашій команді треба покращити розуміння гри у захисті, й тоді прийде результат, перемоги.