БК «Дніпро-Азот» - МБК «Миколаїв»

Результат зустрічі: 81-82 (11-21, 25-17, 24-23, 21-21). Так сталося, що новий баскетбольний сезон у Дніпродзержинську було відкрито лише через три тижні після початку змагань. Суперник у «ДніпроАзоту» був із незручних – у минулому чемпіонаті МБК «Миколаїв» виграв усі очні зустрічі, причому з досить відчутною перевагою. Але, незважаючи на це, дніпродзержинці вийшли на паркет місцевого Палацу спорту повними рішучості зламати неприємну для себе традицію та були близькі до перемоги, але виграш все ж таки дістався гостям. Початок матчу більше вдався миколаївським баскетболістам, котрі були більш точними в першій чверті і здійснили ривок 21:9. Проте дніпродзержинці знайшли сили для того, щоб у другій десятихвилинці спочатку наздогнати втікачів, а потім вийти вперед. Ефектними триочковими кидками двічі поспіль відзначився американський легіонер господарів Ламар Карім. Вперед свою команду вивів Максим Балашов, який реалізував штрафні кидки – 34:32 за дві з половиною хвилини до закінчення чверті. Але гості зусиллями Ігоря Сільковського, котрий набрав чотири очки поспіль, пішли на велику перерву за рахунку 38:36 на власну користь. Друга половина зустрічі вийшла дуже цікавою для глядачів, але інфарктною для тренерів обох команд. Так звані гойдалки тримали в напрузі до останніх секунд останньої чверті. Обидві команди по черзі виходили вперед, і в підсумку удача посміхнулася «Миколаєву», хоча й дніпродзержинці були за крок від перемоги. За рахунку 78:82 «ДніпроАзот» спробував врятувати становище – Максим Балашовза кілька секунд до кінця чверті закинув із-за триочкової дуги. На більше у господарів просто не вистачило часу.

Післяматчева прес-конференція

Валентин Берестнєв, головний тренер МБК «Миколаїв»: Команда із Дніпродзержинська – дуже потужна команда, що вона довела двома останніми іграми. І мені дуже приємно, що нам вдалося перемогти, особливо тому, що ми зробили це в гостях. Ми виграли всьоме поспіль у «ДніпроАзота», але жоден із попередніх матчів не був таким важким, як сьогодні. Ігор Чигринов, головний тренер БК «ДніпроАзот»: Причина поразки полягає в тому, що це перша домашня гра в сезоні, і хлопці хотіли виграти, але перегоріли. Першу десятихвилинку ми просто провалили, а потім вся гра була рівною. Як завжди, у нас кульгає підбір, крім того, ми припустилися великої кількості невимушених втрат, також нам не вистачає зіграності.