Get Adobe Flash player
МБК Николаев в YouTube МБК Николаев в Instagram Лента новостей МБК Николаев МБК Николаев ВКонтакте МБК Николаев в Facebook

Спонсоры клуба

Спонсоры ФБУ


Десятий тур УБ Суперліги ознаменувався п’ятою поспіль перемогою для «Миколаєва»!

Результат матчу: 62-70 (17-19, 15-18, 22-21, 8-12).

Ніхто не гадав, що таке станеться. Але, що маємо, то маємо. Та й добре все. Серія з п’яти поспіль поразок змінилася серією з п’яти поспіль перемог для нашого рідного МБК «Миколаїв». Вітаємо передусім наших «героїв», які в гостях з одеситами навіть не дозволили суперникам повести хоча б раз у рахунку протягом усіх сорока хвилин. До речі, вітаємо нашого центрового Джеймса Х’юза з днем народженням, який він відпрацював на паркеті на «відмінно»: 16 очок, 7 підбирань.

Авжеж, й вітаємо миколаївських вболівальників баскетболу, які вірять в успіх команди, незважаючи ні на будь-які серії.

Другого листопада на «Київ»!!

З самого початку матчу гості почали пресингувати захисників «акул». Цей пресинг вдавався їм до середини третьої чверті. Господарі намагалися всілякими способами протидіяти цьому натиску, але результат не завжди був позитивним. Непередбачені помилки в нападі та недбалість під власним щитом давали супернику другий шанс у багатьох атаках. Слід сказати, що корабели цим успішно користувалися. Загалом, саме недбалість при передачах, обробці та прийомі м'яча зіграла фатальну роль у звітному матчі. На жаль, все це відбувалося зі знаком мінус для одеських уболівальників. Хоч одесити й упоралися локально з Брайаном Гріном, але впоратися з усією командою з Миколаєва не спромоглися. У підсумку, п'ята поспіль перемога МБК «Миколаїв» та друга поспіль за ліком поразка «акул». Ті мікротравми, які не дали виявити характер одеситам, виявилися зрештою ключовим аргументом для Фортуни, яка не змогла побачити сьогодні переможця в особі баскетболістів з Одеси.

Статистика матчу

Одеса мин О Пд РП Бш
Брюер 33:36 2 4
6
Де-Гроут
35:40 14
6 1 1
Вашинтон 33:26 12 4 2 1
Тернер 06:22 2 1 4
Кривич 12:11 2
Швець 20:08 5 2 2
Бюкенон 33:38
16
6 4 1
Кузнєцов -
Коротков -
Юшкін 07:09 3
Балашов 17:50 8 3 1
Фрасенюк -
Миколаїв мин О Пд РП Бш
Корочкін 19:42 3
Мажутіс 21:43 3 3
Грін 27:46 13
8 1
Хьюз 21:57
16 7 2
Яйло 15:46 5 3 1
Буцький 18:17 8 1
5
Тонченко -
Лав
31:07 9 6 2
Гілєвич 17:32 14 2 1 1
Сільковський 01:49
Жуковський -
Онуфрієв 24:21 5
8 1 1

Післяматчева прес-конференція

Андрій Корочкін, гравець МБК «Миколаїв»:

Секрет наших перемог криється в захисті. Подивіться, як мало забив наш суперник. «ОДЕСА» завжди налаштована на велику кількість забитих очок, на великий результат. 62 очка для них – дуже мало. Це результат нашої роботи. Ми грали так, як і в попередніх матчах. Рецепт перемог, в принципі, той самий.

Валентин Берестнєв, головний тренер МБК «Миколаїв»:

Ми не додали, ми грали так з самого початку. Коли ми виграли одну-дві гри, ми відчули впевненість. Навіть у тих матчах, у яких ми програвали, ми грали також. Результат базується на захисті, на роботі на тренуваннях над цим захистом. Я вперше стикаюся з такою командою, гравці якої по-справжньому «рубаються», «вбиваючи» один одного на тренуваннях, потім тиснуть один одному руки і знову «вбивають» один одного. Ну і дух у роздягальні. Вдалося згуртувати команду як ніколи. Вдалося підібрати хімічну формулу. Хлопці підтримують один одного у всьому, в житті та на тренуванні.

Ніхто не очікував від БК «ОДЕСА» такого старту. Ніхто. Цю команду недооцінили, і це зіграло одеситам на руку. Тут хороші гравці зібрані, їм потрібно тільки зігратися. «ОДЕСА» почала прогресувати після турніру Білостінного. Ми грамотно зіграли з Вашингтоном. Якщо у лідера не виходить, то, буває, команда сиплеться. Так і сталося.

Гарі Б'юкенен, гравець БК «ОДЕСА»:

Наш суперник скористався всіма нашими помилками, і це призвело до нашої поразки. Суперник контролював гру. Ми скрізь билися, гра була наполегливою, але саме це зумовило результат матчу.

Віталій Лебединцев, головний тренер БК «ОДЕСА»:

У захисті ми зіграли на рівні, а в нападі у нас було два провальних моменти. Початок гри та кінцівка. Це всього лише дев'ята гра в чемпіонаті, я не хочу говорити про персоналії, але вважаю, що в нападі ця гра була провалена. Це виражалося у русі – ми дуже багато проводили стоячих атак. Ми програли не слабкому суперникові. «Миколаїв» виграв п'яту гру поспіль. Ми розуміли ціну цієї гри. Відсутність сьогодні Навіцкаса зіграла свою роль. Ми втратили хід. Я робив акцент перед грою – не дати себе обіграти один в один і виграти підбір. Ми сьогодні програли підбір. Деяких гравців потрібно переналаштувати на інший лад. Ми вже почали це робити.