МБК «Миколаїв» - БК «Київ»

Результат матчу: 85-73 (24-13, 18-19, 24-13, 19-28).

Першу чверть більш жваво розпочали господарі. Тричі поспіль був влучним Яйло, потім естафету перехопив Корочкін. У вовків двічі відповів Коваленко. Згодом на паркеті з’явився Артем Буцький, який реалізував свій момент, віддав «асист» Гілевичу та зробив два перехоплення. Дії миколаївців у захисті призводили до важкого введення м’яча у гру гостями. Зрештою, Сільковський завершив чверть кидком із середньої дистанції – 24:13 на користь «Миколаєва».

Все той же Cільковський відкрив наступну десятихвилинку влучним триочковим, у наступній атаці ще раз повторив. Гілевич, у свою чергу, довів перевагу корабелів до двадцяти балів (36:16). Втім, у Гріна та Гілевича на середину другої чверті було в пасиві по три фоли. Зі штрафних точними були Коваленко, Сандул, Салтовець, й це вже був ривок «Києва» – 11:3. Грін влучив трюльник, швидкий прорив Сільковського блоком зупинив Коваленко. Грін забирав усі відскоки, наостанок американцю не пощастило з додаванням після промаху Корочкіна, у котрого, у свою чергу, погіршилася гра наприкінці другого періоду.

Третя десятихвилинка... Корочкін разом із Буцьким і Гріном (другий триочковий!) знову оформили перевагу «корабелів», і якби не Рябчук і Липовий, відставання гостей було б дуже суттєвим. Отверченко змусив вгамуватися вболівальників МБК, проте Сільковський це затишшя перервав «трюльником». Онуфрієв відзначився двома поспіль блок-шотами Коваленку та Сандулу, а також додав два від скла з сиреною – 66:45.

У заключній чверті енергія Буцького в захисті зашкалювала, його з лави запасних підбадьорювали Мажутіс і Корочкін (агресивна захисна миколаївська трійця). Грін з важкого проходу приніс в актив ще два очки. Джеймс Х’юз цього разу результативністю не порадував, але рядовий «слем» зверху поклав, ще й «гамака» поставив Липовому. Сільковський здивував абсолютно всіх, протягом матчу влучивши чотири рази з-за дуги. На останні три хвилини Черній випустив гравців з дублюючого складу, те ж зробив і Берестнєв. Таким чином, миколаївський клуб оформив очікувану перемогу.

Валентин Берестнєв, головний тренер МБК «Миколаїв»:

З настроєм на гру вийшло, а от коли мали перевагу в двадцять очок, настрій кудись зник, гравці зупинились. Після перерви розкачались й знову пішли у відрив, а потім знову ‘спустились’.

Не знаю, що робити з Тонченко, йому потрібно розібратись у самому собі, він не цілком налаштовується на гру.

З Сільковським не було бесіди, я задоволений його діями у сьогоднішній грі.

Хотіб би відзначити, що сьогодні вперше за сезон був аншлаг, повний зал. Ми дуже радіємо з цього приводу, адже граємо саме для миколаївського глядача. Й додам, що у відповідь за це нашим вболівальникам ми будемо покращувати нашу гру.

Джеймс Х’юз, центровий МБК «Миколаїв»:

Це була справжня командна перемога, тут не варто виділяти когось окремо, перемогли завдяки колективним діям. Й вболівальники так щиро й тепло підтримували, ми не могли їх розчарувати.

Віталій Черній, головний тренер БК «Київ»:

Мені не соромно за хлопців, так епізоди деякі були огидними: гравці губились, боялись, не потрапляли в ритм, проте були й моменти, де не склали руки, а намагались, боролись. Шанси завжди є, нас підводить нестабільність, а бажання хоч відбавляй.

Руслан Отверченко, захисник БК «Київ»:

Ми самі упустили суперника, місцями погано захищались, не зфолили, де потрібно було, на початку була суєта, потім наладили гру, але...