Get Adobe Flash player
МБК Николаев в YouTube МБК Николаев в Instagram Лента новостей МБК Николаев МБК Николаев ВКонтакте МБК Николаев в Facebook

Спонсоры клуба

Спонсоры ФБУ


БК "Химик" - МБК "Николаев"

Результат матчу: 73-83 (16-12, 23-17, 17-17,11-21, от 6-16).

МБК “Миколаїв” успішно стартував у другому колі УБ Суперліги, оформивши вже другу перемогу у чемпіонаті над южненським “Хіміком”!

Вболівальників та гравців з перемогою!

На самому початку матчу южненці захопили ініціативу, змусивши наставника гостей взяти тайм-аут вже до середини першої чверті. Вдало стартові хвилини у складі «Хіміка» провів Станіслав Завадський, який успішно відіграв у зоні суперника. Перша чверть за «Хіміком» – 16-12. У другій десятихвилинці господарі майданчика зміцнили своє лідерство зусиллями Гаррісона, Мілледжа та Бізаци. В «Миколаєва», як і раніше, не йшла гра в захисті, не вдавалося результативно атакувати з периметра. Після першої половини «Хімік» вигравав 39-29.

У третій чверті команди зійшлися в рівному бою, чіпляючись за кожен м'яч. «Миколаїв» явно не збирався здаватися. Більш жорстко вступав у боротьбу Брайан Грін, на досвіді тримав оборону Леонід Яйло. Підсумок третьої чверті – 17-17. Здавалося, що «Хіміку» потрібно лише не зламатися в четвертій чверті та довести гру до перемоги. Однак комфортну перевагу южненцями було розгублено протягом 8-ми хвилин. Більше того, «Миколаєву» вдалося протягом чверті не лише зрівняти рахунок, але й вийти вперед. У складній для «Хіміка» ситуації гру на себе взяв лідер команди Кертіс Мілледж, котрий наприкінці ледь не подарував перемогу супернику. За рівного рахунку 67-67 у «Хіміка» залишалося трохи більше 20 секунд на атаку, яку в останній момент взяв на себе Мілледж. Захисник «Хіміка» спробував заробити очки у проході, проте втратив м'яч, залишивши «Миколаєву» 3 секунди на відповідь, але контратака Артема Буцького не стала результативною.

Гра перейшла в овертайм, де южненцям не вистачило психологічного настрою й довжини лави, адже «Хімік» грав практично вшістьох. «Миколаїв» з самого початку додаткової п'ятихвилинки вирвався в лідери, а ближче до завершення матчу й зовсім не залишив «Хіміку» шансів на перемогу.

Статистика матчу

Хімік мин О Пд РП Бш
Мілладж 43:55
17
9
9
Кольченко
44:09 11 4 3
Попов 39:22 4 2 1
Завадський 25:09 10 7 1
Бізаца 35:54 12 5 1
Кальніченко 07:26 2
Пустовий -
Тихонов 01:54 1 2
Оснач -
Прокопенко 00:08
Сапсай -
Гаррісон 27:03 16 7 1
2
Миколаїв мин О Пд РП Бш
Буцький 23:11 2 1 3
Лав
38:31
27 8 2
Хьюз 29:47 12
10
Сільковський 09:25 3 1
Яйло 31:59 7
10
6
Шундель -
Корочкін 12:48 4 1
Мажутіс 20:21 3 4
Грін 35:18 17 8
Тонченко 00:08
Гілєвич 23:32 11 3 1
Онуфрієв -

Післяматчева прес-конференція

Олександр Кольченко, гравець БК «Хімік»:

Очевидно, що в першій половині була зовсім інша команда, яка хотіла перемогти, грала в командний баскетбол, захищалася. У другій половині стався повний провал. Про причини зараз важко говорити, потрібно розбиратися. Неможливо передати, що відчувають гравці після такої гри. Гра була нашою, в першій половині ми грали чудово – були легкі очки, швидкі відриви, була взаємодія між гравцями, вдавалися комбінації. Що відбулося у другій половині, я не знаю.

Віталій Усенко, в.о. головного тренера БК «Хімік»:

Важко коментувати таку гру, яку ми розпочали непогано, але повністю провалили останню десятихвилинку. Після зміни захисту «Миколаєвом» ми перший час більш-менш старалися, боролися, гравці робили те, що я казав, але потім почали грати в якийсь незрозумілий баскетбол. На жаль, не робили того, що потрібно, того, про що я казав у тайм-ауті. За організацію цієї гри, швидше за все, відповідальність лежить на мені, якщо гравці або не зрозуміли, або не змогли зробити те, що я їм казав. Отже це моя провина.

Артем Буцький, гравець МБК «Миколаїв»:

Я вважаю, що ми виграли за рахунок самовіддачі. Спочатку вийшли недостатньо налаштованими на суперника, недооцінили можливості «Хіміка». Під час перерви в нас відбулася жорстка чоловіча розмова, і у другій половині ви побачили зовсім інший малюнок гри. Перемогу здобули за рахунок захисту та командної гри.

Валентин Берестнєв, головний тренер МБК «Миколаїв»:

Дуже важка гра. Артем сказав, що одна із причин – це недостатній настрій гравців. Я, чесно кажучи, теж не думав, що «Хімік» може показати такий рівень гри. Стовідсоткова мобілізованість «Хіміка», старання, грамотно побудована гра – все це дозволило южненцям досить швидко й достатньо легко піти в десятиочковий відрив. Це ввело нас у певний шок. У тому складі, в якому сьогодні залишився «Хімік», суперник слабший за нас, і це зіграло з нами злий жарт. Але після того, як нам вдалося змінити гру, ми отримали перевагу в овертаймі. Це і психологічна перевага, і перевага, пов’язана з довжиною лави. Хочу привітати свою команду з перемогою у таких важких умовах. Саме в таких іграх кується характер.

По материалам сайта Суперлиги