МБК "Миколаїв" - БК "Хімік"

Результат матчу: 65-83 (14-17, 17-14, 18-24, 16-28).

Умбрашко та Завадський обмінялись потрапляннями з-під кошика. Помилку до свого пасиву відніс Попов – передача не дійшла до Завадського. Центровий «Хіміка» проявив себе протягом першого ігрового відрізку (6 пунктів). Міледж накриває Мажутіса, а Грін робить втрату, віддаючи паса в ноги Яйло. Стартова атакуюча ініціатива була в руках Браяна Гріна, але користі з того небагато виходило: Грін (спочатку робить air ball) та Х’юз завадили один одному у прийомі м’яча, Джеймс ще фол у нападі отримав. Гілевич, тільки-но ввійшовши на майданчик, влучає середній, потім продавлює Бавчіча, згодом ще два від скла. Міледж проникливим асистом знаходить Кальченко – 14: 17 за гостями.

Ніким не прикритий Бавчіч приносить в актив своєї команди ще три бали. Лав у відповідь відправляє триочковий. Грін у ході гри отримує настанови від Берестнєва, зразу ж не влучає, але його виправляє партнер Х’юз. Мажутіс відзначається двома поспіль перехопленнями. Буцький у господарів, а Бізаца та Міледж у южненців реалізують свої спроби. Лав оформлює два з фолом через Оснача – 31:31 (на цей раз 17:14 за муніципалами).

Другий тайм відкриває Мажутіс, стріляючи трьохою. Гарісон два моменти завершує згори. Лав включає дальню артилерію. Центровий корабелів Х’юз ставить блок Протічу, а Онуфрієв з кута забиває чистих три бали. Буцький своїм триочковим змушує забути про помилкову передачу Онуфрієву. Кінцівку третьої десятихвилинки «хіміки» доводять до +6 на свою користь 49:55, ривок 9:0.

Міледж за два неспортивні порушення вибуває з гри – Мажутіс приклав до цього руки. Бавчіч не хибить з лінії – 2/2. Буцький та Онуфрієв мали можливість скоротити відставання, але не зрослось. Попов гарним проходом змушує Берестнєва взяти тайм-аут. Хвилина перерви ні до чого не призводить, опісля Кальніченко, Протіч, Кольченко та Бавчіч чітко виконують кидки з-за дуги … 65:83 – четверта поспіль перемога «Хіміка» та четверта поспіль поразка «Миколаєва».

Джеймс Х'юз, центровий МБК "Миколаїв":

"Що сказати? Мабуть, добрий захист при лей-апах, а також руйнування у центральній зоні з боку суперника стало прчииною такого результату. До гри я підходив з позитивною енергією, але не все так виявилось, як я того бажав. Тренер чекає, та і я також чекаю від себе кращої гри".

Валентин Берестнєв, головний тренер МБК "Миколаїв":

"Хочу вибачитись перед вболівальниками за таку гру. Мені особисто було соромно сидіти четверту чверть, і я нічого не міг вдіяти, використав усі три тайм-аути, щоб зупинити цей провал, хотілось ще три взяти. Виключно хвороблива поразка, з турнірної точки зору. Якщо б ми сьогодні перегравали Южний, ми відв'язали "Хімік" у якості конкурента на потрапляння до плей-офф, програючи у вісімнадцять очок, з ними тепер не можна навіть рівнятись. Мене турбує стан команди, багато гравців порушують виробничу дисципліну, можуть собі дозволити зіграти так, як їм не каже тренер. Починаючи з Буцького, якого я просто зняв з тренування. Ми з Шиманським обговорили, вирішивши не ставити Буцького узагалі, а поставити на всю гру Тонченко, а Тонченко не прийшов на ранкове тренування.

Сьогодні ми просто не розбили пресинг, я намалював схему збиття пресингу, Буцький у першому ж русі зіграв протилежно моїм словам. Це все мої помилки, пробіли, моя м'якість у деяких моментах до гравців. Буцький та Яйло мене вразили. Грін не чує моїх претензій, зокрема не забив два легких м'ячі. У Гілевича усе відразу вийшло, а потім пішли втрати, хибні атаки. Грою Умбрашко у цілому я задовлений, можливо він не так яскраво зіграв у нападі, але не зробив таких помилок. Я не хочу переносити відповідальність на тих, кого критикував, у першу чергу, це моя провина, десь раніше я не відчув слабкості на тренуваннях.

Тиск "Хіміка" ми витримали лише один тайм. У нападі у третій чверті ми діяли краще, ніж у перших двох, але до цього ми наробили купу помилок, про котрі я попереджав. Потім швидкий прорив і два очки, втрата - два очки - без захисту. Я на це звертав увагу. Я не опускаю руки, будемо розбирати.

За такі гроші не знайдеш іншого Х'юза. Раніше була блок-машина, а зараз всі через нього забивають. Важко в середині сезону знайти йому заміну.

"Хімік" змінився у півтори позиції, з'явились Бавчіч та Протіч, так, і тренер авжеж. Я розрахував три матчі виграти, сказав команді, якщо не вдасться досягти перемог у цьому місяці, будуть сильні покарання.

Онуфрієв отримав травму в Запоріжжі: жорсткий був заслін Джонсона, після гри Льоші стало гірше. Сьгодні він грав на уколах."

Зоран Мартіч, головний тренер БК "Хімік":

"Я, як тільки прибув до команди, бажав покращити захисну гру, й зараз нам це вдається. У "Миколаєва" були важкі зустрічі кубкові. Тому я попереджав своїх гравців, що суперник буде втомлений, і зробив ставку на захист, аби мої підопічні змусили їх ще більше втомитись, та програти матч. Дуже важка зустріч, нервова кінцівка. Я знав, що потрібна якомога більша перевага для утримання переможного результату, зрештою ми святкуємо успіх".

Неманья Протіч, гравець БК "Хімік":

"Це наша четверта поспіль перемога. Атмосфера панує прекрасна. У цій грі ми намагались повністю викластись у захисті всі сорок хвилин, не дати супернику можливості збирати відскоки на нашому кошику. Ми заслужено перемогли та рухаємось до нового матчу".